FAQ

SIA Airkraft metāla durvis un PVC logi Daugavpilī

LatvianRussian (CIS)
A+ R A-

Jautājumi un atbildes par metāla durvīs

Mūsu klienti bieži uzdod jautājumus uz kuriem mūsu speciālisti dod atbildes .
-Jautājums: Cik maksa Jūsu metāla durvis?
-Atbilde: Uz cenu pirmkārt ietekme apdares veids, kuru Jūs izvēlēsities un otrkārt slēdzenes kurus Jūs gribat redzēt savā durvī.  
-Jautājums: Kāda jēga ir tai apdarei ?
-Atbilde Katrai apdarei ir savas stipras un vājas puses. Mēs piedāvājam gan visvienkāršākus lētus variantus (plēve, grunts), gan labākus (lamināts,pulverkrāsošana), gan ekskluzīvus (MDF). Labāk tomēr pašiem apskatīt gatavus variantus mūsu ofisā ,saņemt bezmaksas konsultāciju un ieraudzīt to lielo atšķirību starp metāla durvim. 
-Jautājums: Kādu slēdzeni pasūtīt? Dzirdēju par slēdzeni-”zirneklis” !
-Atbilde: Mēs piedāvājam gan vienkāršus un ekonomiskus variantus: Kopf līdz augstākas pakāpes slēdzenēm: Mottura, Assa, Sekuremme. Šis slēdzenes pierādīja savu kvalitāti un izturību gan ikdienas lietošanā, gan mēģinājumos ielauzties mājoklī. 
Kas attiecas uz slēdzeni “zirneklis”. Tas ir slēdzenes funkcija nevis slēdzenes nosaukums. Ar to ir domāts, ka durvis tiks fiksēts augšā un apakšā rāmī. Slēdzene tiek nosaukta par “zirnekli”, gadījumā, ja tai nav nekāda cita marķējuma ne uz slēdzenes, ne uz atslēgām. Tādas slēdzenes savās durvīs mēs nemontējam. Bet “zirnekļā” funkcijas ir gandrīz visam slēdzenēm, ko mēs piedāvājam.  
-Jautājums: Vai var atnākt un “dzīvē” apskatīt Jūsu durvis?
-Atbilde: Laikam pat vajag. Mūsu ofiss atrodas  Daugavpilī, Stacijas iela 63 , mums vienmēr ir jau gatavu durvju piemēri, un Jūs paši varēsiet nolemt, kas Jums bus piemērotāk. Mēs esam laipni Jūs redzēt.